Pobierz raport: PŁAĆ ZA PRZYSZŁE EFEKTY

Jak zatrudniać i wynagradzać najlepszych handlowców?

Tylko 6% dobrych sprzedawców to superhandlowcy! – wynika z badań OMGTM. Niemal do każdego zespołu zatrudniono kiedyś obiecującego pracownika, który później rozczarował swoimi wynikami. Jak uniknąć takich błędów? System rekrutacji i wynagrodzeń w sprzedaży to kluczowy obszar, w którym zamiast intuicyjnie działać na chybił trafił, możesz sięgnąć po sprawdzone metody.

Pobierz raport specjalny „Harvard Business Review Polska” i poznaj odpowiedzi m.in. na poniższe pytania:

  • Jak stworzyć właściwy system wynagradzania handlowców premiujący pożądane w danym okresie działania (zdobywanie, zatrzymywanie lub utrzymywanie klientów)?
  • Jak weryfikować potencjał kandydatów na handlowców – nie wpadając w pułapkę przywiązania do ich doświadczenia lub wyników osiąganych u byłego pracodawcy?
  • Jak rozpoznać i pozyskać najlepszych handlowców do swojego zespołu, kierując się biznesowymi kryteriami, a nie własnymi sympatiami?

Przeczytaj 3 wyselekcjonowane artykuły „Harvard Business Review Polska” z praktycznymi wskazówkami: naucz się odkrywać supermoce handlowców podczas rekrutacji i zwiększaj motywację swojego zespołu dopracowanym systemem wynagrodzeń.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 11 33 444 lub mailowo: infolinia@hbrp.pl aby złożyć zamówienie bądź uzyskać więcej informacji.